BEOGRAD - Tijelo 20-godišnjeg mladića nađeno je na novosadskom autoputu kod beogradaskog naselja Batajnica.
U beogradskoj Hitnoj pomoći rečeno je da je mladića koji je ležao pored puta našao strani državljanin koji je prolazio kolima.
Ljekari su samo mogli da konstatuju smrt, prenio je RTS.