NOVI SAD - Od početka muzičkog festivala "Egzit" policija je zaplijenila drogu kod 72 osobe, od kojih je 25 stranih državljana, saopštila je novosadska policija.
Pronađeno je oko 105 grama marihuane, dva grama hašiša, oko 2.000 komada ekstazija, oko dva kilograma amfetamina i 170 komada raznih tableta.
Prema procjenama organizatora "Egzita", na protekle dvije festivalske večeri bilo je oko 76.000 ljudi.
Muzički festival "Egzit", koji se održava na Petrovaradinskoj tvrđavi u Novom Sadu, završava se sutra. Ovo je 15. po redu "Egzit".