Ex -Yu

Prozorsko staklo palo sa zgrade Skupštine Srbije

Prozorsko staklo palo sa zgrade Skupštine Srbije
Prozorsko staklo palo sa zgrade Skupštine Srbije
Srna

BEOGRAD - Sa zgrade Skupštine Srbije u Ulici kralja Milana 14 u Beogradu palo je prozorsko staklo na trotoar, ali niko od prolaznika nije povrijeđen.

"Staklo je palo sa jednog od prozora na prvom spratu oko podneva, a uzrok pada je promaja", saopšteno je iz kabineta generalnog sekretara parlamenta Jane Ljubičić.

U saopštenju je navedeno da će svi prozori na zgradi Skupštine biti pogledani da se ubuduće takvi događaji ne bi ponovili.

Najčitanije