Ex -Yu

Pucnjava na Novom Beogradu, dva mladića ranjena zbog devojke?

Pucnjava na Novom Beogradu, dva mladića ranjena zbog devojke?
Pucnjava na Novom Beogradu, dva mladića ranjena zbog devojke?
Večernje novosti

BEOGRAD - U Novom Beogradu, u ulici Jurija Gagarina, oko 02.45 došlo je do incidenta u kome je nepoznato lice iz vatrenog oružja pucalo i ranilo tri mladića.

Kako su agenciji Beta rekli u MUP-u Srbije, incident se desio ispred jednog restorana, a povrijeđeni mladići su prevezeni u Urgentni centar.

Policija još utvrđuje pojedinosti, kako bi počinilac krivičnog djela bio identifikovan i uhapšen.

Do incidenta je prošle noći došlo i u centru Beograda oko 03.00 sata na Studentskom trgu, gdje su se sukobila dva maloljetnika ispred jednog noćnog kluba.

Kako su rekli u MUP-u, tom prilikom jedan mladić je nožem nanio drugom više povreda po leđima i nogama.

Povrijeđeni je prevezen u Urgentni centar, dok je počinilac tog krivičnog djela identifikovan i uhapšen.

Najčitanije