NOVI SAD – Novosadska policija uhapsila je Novosađanina Dragana Š. /37/, jer je poslije kraće svađe ispalio tri hica iz pištolja prema Stevanu M. /32/ iz Futoga, koji je ostao nepovrijeđen pošto je na vrijeme pobjegao.
Do pucnjave je došlo sinoć u jednom kafiću na novosadskoj Kvantaškoj pijaci.
Novosadski mediji javljaju da je na mjesto događaja ubrzo stigla policija.
Iako su se mladići opirali hapšenju, policija je uhapsila Dragana Š., a pištolj iz kog je pucao u Stevana M., za koji nije imao dozvolu, otkriven je nedaleko od kafića u parkiranom kamionu.
Ovo je treća pucnjava u Novom Sadu u posljednjih nekoliko dana.
U ponedjeljak, 8. jula, nepoznati napadači pucali su na policajca na novosadskom Bulevaru oslobođenja, a prije dva dana iz vatrenog oružja ranjen je mladić kod Osnovne škole "Ivo Lola Ribar".