BEOGRAD - Nasred Ibarske magistrale, u Meljaku, na bijeloj liniji, tinejdžeri su radili sklekove. Bizarna igra, izazov, ili dokazivanje?
O ovom događaju je posvjedočio jedan vozač, koji je ostavio komentar na Instagram stranici "Serbia Live Beograd".
"Oko 23 sata, nekoliko klinaca je nasred magistrale, tačnije, na beloj liniji, radilo sklekove da se dokaže grupici drugara koji su išli levom stranom magistrale u smeru ka Beogradu. Da li je to večernji dečji izlazak ili šta, ali dragi roditelji, mnogo opasna situacija. Zgranut sam kao roditelj, a veoma zgranut kao vozač".
Scenu je ugledao ispod pasarele u ovom naselju, kod robne kuće, prenosi "Telegraf".