TIRANA - Premijer Albanije Edi Rama podržao je danas sporazum Beograda i Prištine o ekonomskoj saradnji u Vašingtonu, uz poruku da je riječ o dokumentu kojim se nastavlja put do okončanja dijaloga.
Rama je na svom Twitter nalogu napisao da je za sve potreban dijalog, uz žaljenje što Priština kasni sa prihvatanjem tzv. "mini šengena".
Dodao je da je zahvaljujući prijateljskoj Americi i ovaj zastoj prevaziđen.
Podjsetio je i da ga je Priština ranije optužila da je izdao Kosovo zbog zalaganja za razmjenu teritorija, te dodaje da se danas pokazalo da, kako kaže, "izdajnika nema".