Ex -Yu

Rasim Ljajić izašao iz bolnice

Rasim Ljajić izašao iz bolnice
Foto: Tanjug/AP | Rasim Ljajić izašao iz bolnice
N.N.

Lider SDPS Rasim Ljajić izašao je iz bolnice poslije teške saobraćajne nesreće na niškom auto-putu kod Ražnja u kojoj je ozbiljno povređen a u kojoj je poginuo njegov partijski saborac i prijatelj Branko Gogić.

Lider SDPS otpušten je na kućno liječenje krajem prošle nedjelje.

Izvor iz ljekarskog tima koji je brinuo o Ljajiću kaže da mu predstoji dug oporavak najprije u kućnim uslovima, uz česte kontrole, a tek onda i rehabilitacija u nekom od banjskih lječilišta.

(NovostiMagazin)

Najčitanije