PODGORICA - Generalni sekretar NATO saveza Anders Fog Rasmusen je prije sastanka s crnorskim državnim vrhom jutros džogirao na Gorici.
Na svom Fejsbuk profilu postavio je fotografije sa trčanja i napisao: "Prelijepo jutro u Podgorici".
Da se, ipak, ne radi o običnom građaninu vidi se i na osnovu pratnje koja je tokom jutarnje rekreacije obezbjeđivala Rasmusena, prenosi portal Javnog servisa.
Zvaničnik Alijanse u Crnu Goru je stigao juče, nakon posjete Bosni i Hercegovini, a prije odlaska u Makedoniju.
Rasmusenova posjeta državama regiona pala je pred kraj petogodišnjeg mandata na čelu tog vojno-političkog saveza, gdje će ga u oktobru zamijeniti nekadašnji premijer Norveške Jens Stoltenberg.