SUBOTICA - Novosadska policija je rasvijetlila okrutni obračun kosom i malom sjekirom u kojemu je teško povrijeđen jedan srednjoškolac, i privela 17-ogodišnjeg mladića iz Sremske Kamenice, prenijeli su u srijedu vojvođanski mediji.
On se sumnjiči da je hladnim oružjem nanio teške tjelesne povrede 16-ogodišnjem Novosađaninu, koji mu je neposredno prije toga nanio lake povrede tom istom kosom.
Epilog je to krvavog obračuna petorice mladića ispred Građevinske škole, koji je zgrozio Novosađane ali i cjelokupnu vojvođansku javnost.
Pored glavnoosumnjičenog, policija je zbog nasilničkog ponašanja i prema drugom 16-odišnjem mladiću privela i N.T. (19) i S.P. (19), takođe iz Sremske Kamenice.