Ex -Yu

Redžepi: Moguće da u dijalogu učestvuju i Klinton i Ešton

Redžepi: Moguće da u dijalogu učestvuju i Klinton i Ešton
Redžepi: Moguće da u dijalogu učestvuju i Klinton i Ešton
Agencije

PRIŠTINA - Ministar unutrašnjih poslova Kosova Bajram Redžepi najavio je danas mogućnost da se u dijalog Beograda i Prištine direktno uključe i državna sekretarka SAD ilari Klinton i visoka predstavnica EU Ketrin Ešton.

"Kada se u dijalog uključi tako teška mašinerija, oni mnogo i ne itaju za tvoju volju nego ti nešto i nametnu. Tako će isto i sa rbijom. Srbija mora da odredi hoće li imati evropsku perspektivu, bog koje će morati da proguta i stvari koje ne želi. Isto je tako ilo i sa Kosovom", kazao je Redžepi za KiM radio iz Čaglavice.

Ministar Redžepi je to izjavio u emisiji "Dogovor" koja će u petak u 0 sati biti emitovana na kanalima televizija Herc, Mir, Puls i na radiju KIM.

Najčitanije