BEOGRAD - Poslanici Demokratske stranke (DS) Ružica Đinđić i Bojan Pajtić podnijeli su danas ostavke, a njih će u Skupštini Srbije zamijeniti Branko Karavidić i Siniša Lazić.
Ružica Đinđić, koja je bila druga na listi DS-a nije navela razlog ostavke, a Bojan Pajtić je ostavku podnio jer je predsjednik Vlade Vojvodine, rečeno je novinarima u Skupštini Srbije.
Mandat novim poslanicima DS-a treba da dodeli Republička izborna komisija.