OSIJEK - Na području PU osječko-baranjske juče su evidentirana dva vozača (jedan lični automobil i jedan teretni automobil) koji su bili pod uticajem alkohola.
Najveća prisutnost alkohola evidentirana je u 03.10 sati u Osijeku kada je u nadzoru saobraćaja zaustavljen 37-godišnji vozač teretnog automobila te mu je utvrđena prisutnost alkohola u krvi od 2.70 promila.
Za počinjeni prekršaj uručen mu je prekršajni nalog s kaznom od 1.320 evra i zaštitnom mjerom zabrane upravljanja motornim vozilima "B" kategorije na tri mjeseca i po pravomoćnosti biće mu određeno šest bodova, prenosi "Glas Slavonije".