BEOGRAD - Djevojka od oko 20 godina poginula je. dok su dva mladića povrijeđena u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u Beogradu, izjavila portparol Hitne pomoći Nada Macura.
Mladiću od 23 godine slomljena je ključna kost, dok drugi muškarac, takođe, 23 godine ima povredu glave, precizirala je Macura.
Ona je rekla da su povrijeđeni u saobraćajnoj nesreći, koja se dogodila noćas u Ulici Tošin bunar kod broja 82, prevezeni u Kliničko-bolnički centar Zemun.