BEOGRAD - Narko bos Darko Šarić izjavio je danas da je "general Papaja" načelnik UKP Rodoljub Milović.
On je na nastavku suđenja u Specijalnom sudu izjavio da Tužilaštvo za organizovani kriminal pokušava medijski da spinuje optužbe protiv njega, a da je Milović "montirao ceo proces".
Šarić tvrdi i da je Milović "stvorio Zemunski klan, i da je od njih uzimao novac dobijen od otmica.
"On je hteo da od mene napravi osobu kao da sam ja neki novi vođa Zemunskog klana, na vrhu piramide", rekao je Sarić.
"Tri meseca sam ovde, a on još nije došao da me ispita, da vidi kako sam ja to hteo da ubijem bivšeg presednika Borisa Tadića, kako sam ugrozio državnu bezbednost i sve ono što se o meni pisalo", rekao je Šarić.