BEOGRAD - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik razgovarao je danas u Beogradu sa predsjednikom Srbije Aleksandrom Vučićem.
"Sa predsjednikom Srbije u opuštenoj atmosferi i prijateljskom razgovoru u Beogradu", napisao je Dodik na Twitteru.
Na profilu predsjednika Srpske objavljena je i fotografija sa susreta Dodika i Vučića.
С предсједником Србије @avucic у опуштеној атмосфери и пријатељском разговору у Београду. pic.twitter.com/w8MNARxsq2
— Милорад Додик (@MiloradDodik) May 20, 2023