BEOGRAD - Predsjednik Srbije Tomislav Nikolić održao je jutros sastanak sa premijerom Aleksandrom Vučićem i ministrom unutrašnjih poslova Nebojšom Stefanovićem, potvrđeno je Srni u kabinetu predsjednika Srbije.
Sastanak u kabinetu predsjednika Srbije je završen, a prema nezvaničnim informacijama, očekuje se da će se Nikolić danas obratiti javnosti u vezi sa situacijom u Ministarstvu unutrašnjih poslova.
Premijer Srbije Aleksandar Vučić najavio je juče da će država u što kraćem roku "staviti tačku" na krizu koju "sam od sebe proizvodi sistem bezbjednosti".