BEOGRAD - Zadravstveno stanje lidera SRS Vojislava Šešelja naglo se danas pogoršalo, potvrđeno je u njegovoj stranci.
Kako navode njegove stranačke kolege, on jutros nije ni došao na posao u stranačke prostorije u Zemunu, piše Blic.
„Od kada se vratio, nije prošao dan da se ne pojavi na poslu. Jutros se prvi put desilo da nije došao, a kasnije se javio da kaže da mu je pozlilo i da se loše oseća“, pričaju u SRS.
Kako navode, Šešelj je zbog zdravstvenog stanja otkazao sve aktivnosti koje je planirao za ovu nedjelju, među kojima i gostovanja na televizijama u Kruševcu, Požarevcu i Kraljevu, koja su već bila zakazana i potvrđena.
„Još ne znamo šta je uzrok. On je primio jednu turu hemioterapije, pa je možda to razlog. Znaćemo više narednih dana“, kažu u SRS.
Kako navode, Šešelj je teško pričao kada je razgovarao sa svojim kolegama, i trenutno se nalazi kod kuće.