ZAGREB - Ministarstvo unutarnjih poslova RH zabranilo je Vojislavu Šešelju ulazak u Republiku Hrvatsku , doznaje N1 .
Premijer Tihomir Orešković putem medija je poručio: Neka dođe pa ćemo ga uhititi.
Premijer je ranije komentarisao presudu ocijenivši je sramotnom.
- To je poraz Haškog suda i tužiteljstva. Danas sam u Vukovaru kojem je učino zlo i nije pokazao kajanje. Palio je hrvatske zastave i zastave EU. Nadam se da će i Srbija reagirati, jer je put prema EU pravi put i nadam se da će susjedi se ponašati na pravi način - rekao je Orešković.