Sinoć je na saobraćajnici u Slunju u Hrvatskoj uhvaćen pijani vozač koji je imao 3,11 promila u krvi.
- Juče u 21.12 sati u Slunju policijski službenici utvrdili su da automobilom karlovačkih registracijskih oznaka pod uticajem alkohola od 3,11 promila upravlja 60-godišnjak – rekli su iz policije.
Policija ga je maknula iz saobraćaja i smjestila u posebnu prostoriju za triježnjenje.
- Vozač je isključen iz saobraćaja i do prestanka djelovanja opojnog sredstva smješten u posebne prostorije policije te će protiv njega u skladu sa Zakonom o sigurnosti saobraćaja na cestama biti proslijeđen optužni prijedlog – saopšteno je iz Policijske uprave karlovačke.