Ex -Yu

Škole u pet opština u Crnoj Gori prelaze na onlajn nastavu

Škole u pet opština u Crnoj Gori prelaze na onlajn nastavu
Foto: Ilustracija | Škole u pet opština u Crnoj Gori prelaze na onlajn nastavu
Srna

PODGORICA – U školama u Budvi, Kolašinu, Ulcinju, na Cetinju i Žabljaku zbog pogoršanja epidemiološke situacije u naredne dvije sedmice biće organizovana onlajn nastava.

Od prošle sedmice je zbog pogoršanja epidemiološke situacije onlajn nastava organizovana u školama u Nikšiću i Pljevljima.

Na Žabljaku je od danas zabranjen rad ugostiteljskih objekata, zabranjene su kućne posjete i izlazak iz kuće od 22.00 do 5.00 časova ujutro.

U Budvi, Cetinju, Ulcinju i Kolašinu u narednih 14 dana biće zatvoreni ugostiteljski objekti i zabranjene kućne posjete.

Iz Instituta za javno zdravlje u Podrgorici juče je saopšteno da je za posljednja 24 časa od virusa korona u Crnoj Gori preminulo pet pacijenata, a infekcija je potvrđena kod 86 lica.

Prema tim podacima, u Crnoj Gori virus korona je aktivan kod 4.385 lica. 

Najčitanije