SKOPLJE - Dvije osobe su povrijeđene u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila u centru Skoplja kada su se sudarili putničko vozilo "golf" i minibus, koji je prevozio građevinske radnike.
Povrede su zadobili putnici u "golfu", dok su četvorica radnika u minibusu, koji se prevrnuo, prošla bez ozljeda, saopšteno je iz Policijske uprave u Skoplju.
Povrijeđenima je ukazana popoć u skopskom Urgentnom centru.