Na izlazu s autoceste kod naplatnih kućica Karamatići u smjeru Ploča jutros oko 10.30 časova planuo je šleper u vožnji.
Vatrogasci su brzo stigli, a niko nije povrijeđen
“Na izlazu s autoceste počeo je gorjeti prednji dio šlepera. Vozač je uspio sam izaći i dok vatrogasci nisu došli počeo je gasiti požar. Srećom, vatrogasci su brzo došli i ugasili vatru”, rekao je čitalac, piše 24 sata.