Ex -Yu

Slovenačk planinar nestao nakon što je krenuo u šetnju

Slovenačk planinar nestao nakon što je krenuo u šetnju
Slovenačk planinar nestao nakon što je krenuo u šetnju
Srna

OREBIĆ - U Orebiću se traga za šezdesetosmogodišnjim slovenačkim turistom, planinarom koji je nestao prije dva dana, javljaju hrvatski mediji.

Prema nezvaničnim saznanjima, riječ je o Miroslavu P. koji je u četvrtak, 12. jula pošao u šetnju, ali se nije vratio, niti se javljao na telefon.

Supruga nestalog planinara obavijestila je o tome Gorsku službu spašavanja čiji su pripadnici cijelu noć pretraživali planinske puteve i plaže.

Riječ je o vrlo nepreglednom i opasnom terenu, s brojnim liticama, škrapama i gustom vegetacijom.

Na terenu je pedesetak pripadnika Gorske službe spašavanja, policajaca i vatrogasaca.

Najčitanije