DUBROVNIK - Policija je u Dubrovniku uhapsila 27-godišnjeg španskog turistu koga su zatekli kako urinira po spomeniku "Braniteljima Dubrovnika".
Kod mladića je u policijskoj stanici izmjereno 1,98 promila alkohola u krvi - saopštila je Policijska uprava dubrovačko-neretvanska.
Zbog remećenja javnog reda i mira i zakona o strancima, Prekršajni sud u Dubrovniku izrekao mu je novčanu kaznu.