BEOGRAD - Policija u Beogradu pronašla je 25 ukradenih automobila i uhapsila dvije osobe osumnjičene za krivično djelo neovlašćeno korišćenje tuđeg vozila.
Uhapšeni su M.Ž. /38/ iz Skoplja i Đ.K. /33/ iz Beograda, a predmet krivičnih djela bili su autombili "golf dva", "džeta", "polo", kao i "audi 80" i "audi 100", saopšteno je iz MUP-a Srbije.
Kod M.Ž. pronađen je i svežanj ključeva podesnih za otvaranje i pokretanje ovih vozila.
Osumnjičeni će uz krivičnu prijavu biti privedeni Prvom osnovnom tužilaštvu u Beogradu, a vozila će nakon provjera biti vraćena vlasnicima.