Ex -Yu

Srbijanac ukrao 3.500 evra

Srbijanac ukrao 3.500 evra
Srbijanac ukrao 3.500 evra
Srna

PODGORICA - Crnogorska policija uhapsila je državljanina Srbije, dvadesetosmogodišnjeg S.M. iz Prokuplja, zbog sumnje da je ukrao 3.500 evra iz kuće lica čiji su inicijali A.M. u Danilovgradu.

Iz crnogorske Uprave policije saopšteno je da se sumnja da je S.M. iskoristio nepažnju A.M, te ukrao novac iz novčanika koji se nalazio u džepu njegove jakne, koja je bila na trosjedu u dnevnoj sobi kuće.

Osumnjičeni je identifikovan i uhapšen nakon dva sata od kada je krivično djelo prijavio oštećeni.

Iz policije dodaju da su policijski službenici prilikom hapšenja kod S.M. pronašli i oduzeli skoro sav novac - 3.320 evra, za koji se sumnja da je ukraden od A.M.

Novac je vraćen vlasniku, a osumnjičeni S.M. je, uz krivičnu prijavu, predat osnovnom državnom tužiocu u Podgorici, na čiji prijedlog mu je sudija za istragu odredio pritvor do 30 dana.

Najčitanije