BEOGRAD - Peškiri na beogradskom bazenu u bojama albanske i srpske zastave, snimak je novinara Idra Seferija koji je osvanuo na društenim mrežama.
Snimak sa jednog beogradskog bazena na kome se na ležaljkama, jedna pored druge, nalaze albanska i srpska zastava prenijela je prištinska Gazeta ekspres. Seferi je snimak podijelio uz potpis: "Bazen u Beogradu ... vruće je za sve".