BEOGRAD - Sajt srpske rep-grupe “Beogradski sindikat” srušili su kosovski hakeri, grupa koja sebe naziva "Gjenerali".
Na sajtu www.beogradskisindikat.com nalazi se slika crvenog orla sa teritorijom Kosova, iznad koga na engleskom piše “Republika Kosovo” /Republic of Kosova/, a u sredini “Ja volim Kosovo” / I love Kosova/.
Posjetioce sajta dočekala je muzička podloga - poziv na islamsku molitvu, koja se čita sa minareta džamija, a kojom dominiraju riječi “Alah je najveći”.
"Beogradski sindikat" je grupa poznata po nastupima sa jakim nacionalnim nabojem.