NOVI SAD - Dio zida na zgradi Osnovnog suda u Novom Sadu srušio se jutros, saznaje Nova.rs.
Riječ je o zidu koji se nalazi kod drugog ulaza, ulaz iz Radničke ulice.
Zid je u jednom trenutku samo pao, prenosi Nova.
NOVI SAD - Dio zida na zgradi Osnovnog suda u Novom Sadu srušio se jutros, saznaje Nova.rs.
Riječ je o zidu koji se nalazi kod drugog ulaza, ulaz iz Radničke ulice.
Zid je u jednom trenutku samo pao, prenosi Nova.