NOVI SAD - Stanari još uvijek nedovršene zgrade u ulici Vase Pelagića zatvorili su se jutros oko osam časova i prijete da će skočiti sa vrha zgrade.
Građevinska inspekcija zabranila je pristup novoj zgradi zato što posljednji sprat nema dozvolu za gradnju.
Oni prijete da će skočiti, jer institucije hoće da ruše novu zgradu zbog jednog sprata.
U zgradi je nekoliko ljudi koji ne žele da izađu napolje niti da komuniciraju sa novinarima, piše Blic.