DUBROVNIK - Stanje na dubrovačkom aerodromu u Čilipima normalizovalo se poslije otvaranja jedine saobraćajnice koja vodi od grada do aerodroma, koja je danas prije podne bila zatvorena zbog požara.
Direktor aerodroma Roko Tolić rekao je da su kašnjenja uglavnom bila zanemarljiva, osim u dva leta - za Stokholm i Birmingem, koji su kasnili oko 40 minuta jer su piloti riješili da sačekaju putnike.
Tolić je zahvalio brodovima koji su prevezli putnike do Cavtata da bi stigli na aerodrom i ponovo upozorio na to da je nedovoljna samo jedna drumska veza između grada Dubrovnika i aerodroma u Čilipima.
Kod Dubrovnika su noćas izbili požari koji su se približili kućama.