Ex -Yu

Starica (80) pala u bunar dubok 11 m i sama izašla van

Starica (80) pala u bunar dubok 11 m i sama izašla van
Starica (80) pala u bunar dubok 11 m i sama izašla van
Beta

BEOGRAD - Vasiljka Lazović (80) iz sela Ivanje u Srbiji je pala u bunar dubok 11 metara i sama se izvukla.

Starica gotovo svaki dan nakon šetnje predahne na napuštenom bunaru. No nedavno je drveni poklopac bunara propao i starica je pala u vodu duboku oko metar.

Pri padu je udarila glavom o kamen. Prvo je počela dozivati u pomoć, ali odgovora nije bilo pa je skinula cipele i počela se penjati.

Kaže kako se dugo penjala i da se tresla od hladne vode. Kada se približila izlazu uhvatila se za šipku poklopca i tada joj je u pomoć priskočila komšinica koja ju je ipak čula kako viče. Odvezli su je u bolnicu. Nije teže povrijeđena.

Najčitanije