Studenti u blokadi pozvali su sve da se u 22 časova večeras hitno okupe ispred zgrade RTS-a u Beogradu.
Oni su pozvali građane da dođu ispred javnog servisa kako bi na 3. Dnevniku rekli kako „nije lepo lagati“, prenosi Nova.
Podsjećamo da su studenti u blokadi u martu već blokirali zgradu RTS-a u Beogradu.