Dvojica Novosađana našli su svoju oazu mira odmah do najpromentnije raskrsnice u ovom gradu. Oni su se juče poslije podne sunčali na malom ostrvu koje razvdaja dvije trake puta kod Futoške pijace.
Dva mladića ležala su na pješkirima i baškarili su se kao da su na plaži, prenosi Blic.
Nesvakidašnja scena izazvala je mnogo pažnje kod sugrađana koji su ih fotografisali i začuđeno gledali.
Nije poznato koliko vremena su ovi momci proveli sunačajući se na ostrvu, ali njihov potez je izuzetno opasan po njih same, ali i druge učenike u saobraćaju, čiju pažnju su ometali, a koji su automibilima prolazili na samo pola metra udaljenosti od njih.