BEOGRAD - Za sliku sveštenika koji nasmijani poziraju sa pripadnicima LGBT zajednice i to ispred Prajd centra u Beogradu mnogi su mislili da je foto-montaža.
Međutim, kako je i "Telegrafu" potvrđeno, ovaj selfi nastao je dok su se sveštenici spremali za Svetosavsku litiju.
Usput su porazgovarali i sa nasmijanim ljudima koje su zatekli ispred Prajd centra i fotografisali se sa njima.
Dok su neki požurili da sliku osude, smatrajući je nedoličnom, drugi su podsjetili da vjera ne propagira širenje mržnje, već baš naprotiv - ljubavi, prenosi "Telegraf".