Ex -Yu

Teretni voz naletio na vozilo koje se provlačilo ispod rampi

Teretni voz naletio na vozilo koje se provlačilo ispod rampi
Foto: N.N. | Teretni voz naletio na vozilo koje se provlačilo ispod rampi

BEOGRAD - Na željezničkoj stanici Surčin na putnom prelazu obezbjeđenom automatskim polubranicima teretni voz je večeras naletio na drumsko vozilo, koje se provlačilo između spuštenih branika, a povrijeđenih nije bilo.

Kako se navodi u saopštenju "Infrastrukture železnice Srbije" do nesreće je došlo isključivo zbog nepoštovanja signalizacije i saobraćajnih propisa vozača drumskog vozila, koji je pokušao da pređe preko pruge, iako su rampe bile spuštene.

Iz "Infrastruktura železnice Srbije" još su upozorili da se ovakvim nepropisnim i neodgovornim ponašanjem vozača drumskih vozila, ugrožava bezbjednost saobraćaja.

 

Najčitanije