Ex -Yu

Teška noć za srčane bolesnike i astmatičare

Agencije

BEOGRAD- Protekle noći u Beogradu se dogodio jedan saobraćajni udes, bez težih posledica, a među hroničnim bolesnicima najviše zdravstvenih tegoba osećali su srčhani bolesnici, pacijenti sa povišenim krvnim pritiskom i astmatičari, izjavila je jutros portparolka Hitne pomoći Nada Macura.

U naselju Kumodraž, kod Osnovne škole "Vojvoda Stepa", sa motora je pao muškarac star oko 50 godina. U svjesnom stanju prevezen je u Urgentni centar.

Ljekari Hitne pomoći prošle noći intervenisali su da 110 puta, a bilo je 18 intervencija na javnom mestu.

Najčitanije