M. J. (18), iz Knjaževca, koji je prošle godine na vašaru u tom gradu polio benzinom i zapalio Martina Arsića (25), zbog duga od 150 evra, osuđen je na 10 godina robije.
Arsić je, tada, zadobio teške opekotine, od kojih je nakon nekoliko dana i preminuo u Beogradu.
M. J. je u trenutku kada je zapalio Arsića bio maloljetan, pa mu je tako i suđeno.