TREBINJE - Građani Trebinja sinoć su na ulicama grada proslavljali pobjedu opozicionog bloka na parlamentarnim izborima u Crnoj Gori, vozeći se u kolonama automobila sa zastavama i sirenama.
Građani su pjevali patriotske pjesme, a čuli su se i uzvici - "Ustala je Crna Gora", "Ne damo svetinje", "Milo, lopove".
U Bileći su građani, takođe, u vozeći se u kolonama automobila ulicama opštine, okićeni trobojkama proslavljali pobjedu opozicije u Crnoj Gori, a čula su se i pirotehnička sredstva.