Ex -Yu

Trebinje slavilo pobjedu opozicije u Crnoj Gori

Trebinje slavilo pobjedu opozicije u Crnoj Gori
Foto: Srna | Trebinje slavi pobjedu opozicije
Srna

TREBINJE - Građani Trebinja sinoć su na ulicama grada proslavljali pobjedu opozicionog bloka na parlamentarnim izborima u Crnoj Gori, vozeći se u kolonama automobila sa zastavama i sirenama.

Građani su pjevali patriotske pjesme, a čuli su se i uzvici - "Ustala je Crna Gora", "Ne damo svetinje", "Milo, lopove".

U Bileći su građani, takođe, u vozeći se u kolonama automobila ulicama opštine, okićeni trobojkama proslavljali pobjedu opozicije u Crnoj Gori, a čula su se i pirotehnička sredstva.

Najčitanije