BEOGRAD - Dvije žene i jedan muškarac povrijeđeni su u eksploziji bombe koja je podmetnuta ispred jedne zgrade na Novom Beogradu.
Žene, dobi 27 i 60 godine, i tridesetogodišnji muškarac zadobili su povrede ruku, nogu i opekotine. Dvoje povrijeđenih zbrinuto je u Kliničko-bolničkom centru Bežanijska kosa, a jedna osoba u Urgentnom centru.
Policija traga za osobom u duksu sa kapuljačom, javila je Radio-televizija Srbije.
Bomba, koja je eksplodirala sinoć u 22.30. časova, podmetnuta je u ulaz zgrade broj 54 u Ulici Otona Župančiča.