PODGORICA - U Ambasadi Srbije u Podgorici otvorena je knjiga žalosti povodom tragedije u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" u Beogradu.
Knjiga je otvorena u 12.00 časova a građani će moći da se upišu do 15.00 časova.
U knjigu žalosti građani Crne Gore moći će da se upišu i u naredna tri dana od 9.00 do 15.00 časova, saopštila je Ambasada Srbije u Podgorici.
U pucnjavi u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" u Beogradu ubijeno je osmoro đaka i radnik obezbjeđenja, a šestoro djece i nastavnica su ranjeni.
Dječak, učenik te škole koji je pucao, uhapšen je i prebačen na neuropsihijatriju, prenosi Srna.