Ex -Yu

U Skoplju od korone preminula djevojčica stara 15 godina

U Skoplju od korone preminula djevojčica stara 15 godina
Foto: N.N. | U Skoplju od korone preminula djevojčica stara 15 godina
Tanjug

SKOPLJE - Petnaestogodišnja djevojčica iz sela kod Tetova preminula je na skopskoj Klinici za infektivne bolesti od korona virusa, saopštilo je Ministarstvo zdravlja.

Ona je na Kliniku dovedena prije 13 dana sa teškom kliničkom slikom.

Inače, i majka djevojčice preminula je ranije od korona zaraze, prenio je skopski portal Alsat.

Najčitanije