Ex -Yu

U jednoj noći rođeno 40 beba u Novom Sadu

U jednoj noći rođeno 40 beba u Novom Sadu
Foto: Pixabay/Ilustracija | U jednoj noći rođeno 40 beba u Novom Sadu
Srna

NOVI SAD - U novosadskoj Klinici za ginekologiju i akušerstvo protekle noći rođeno je rekordnih 40 beba.

"U prethodnoj noći u Klinici je rođeno 40 beba, što je najviše u njenoj istoriji", objavio je na svom "Instagram" nalogu gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević.

On je poželio roditeljima da im bebe budu žive i zdrave.

"Mi ćemo se potruditi da im svaki novi dan života bude sve lepši i bolji. To je naš Novi Sad, grad ljubavi i prosperiteta", napisao je Vučević.

Najčitanije