Ex -Yu

U nesreći na autoputu poginule dvije osobe

U nesreći na autoputu poginule dvije osobe
Foto: SBplus.hr | U nesreći na autoputu poginule dvije osobe
N.N.

​U teškoj nesreći na autoputu A3 nedaleko od Slavonskog Broda poginule su dvije osobe.

Naime, prema trenutnim saznanjima u automobilu njemačkih registarskih oznaka nalazile su se dvije osobe koje su smrtno stradale, javlja Index.hr.

"Policijski službenici u saradnji sa zamjenicom Županijske državne odvjetnice obavljaju uviđaj na mjestu događaja, a kojim će se utvrditi što je prethodilo ovoj nesreći", stoji u najnovijem saopštenju policije.

Više informacija će, kako dodaju, biti poznato sutra.

Vezana vijest:

Automobil sletio sa autoputa i zapalio se, putnici izgorili

Najčitanije