Ex -Yu

U saobraćajnoj nesreći u Sarajevu poginuo pješak

U saobraćajnoj nesreći u Sarajevu poginuo pješak
U saobraćajnoj nesreći u Sarajevu poginuo pješak
Klix

SARAJEVO - U saobraćajnoj nesreći koja se desila nešto poslije 11 časova u ulici Džemala Bijedića poginuo je pješak, potvrđeno je za portal Klix.ba u Operativnom centru MUP-a Kantona Sarajevo.

Nesreća se desila kod pijace Heco na Stupu u 11.10, a 69-godišnji pješak inicijala S. Dž. dovezen je na Kliniku urgentne medicine u 11. 30, nakon što ga je automobilom Grand Cherokee udario udario vozač Z. K.

Međutim, nakon pokušaja reanimacije na KUM-u, stariji muškarac je podlegao teškim povredama, potvrdila je portparol KCUS-a Selma Mulić.

Policija MUP-a KS obavila je uviđaj na mjestu nesreće.

Najčitanije