NOVI SAD- Jedna osoba je poginula u saobraćajnoj nesreći na autoputu Subotica - Novi Sad.
U udesu su učestvovala 4 automobila, među kojima je jedan policijski i kamion. Poginula je jedna žena.
Trenutno se otežano odvija saobraćaj na ovoj dionici autoputa.
(NN/blic.rs)