BEOGRAD - Djevojka starosti oko 25 godina povrijeđena je u teškoj saobraćajnoj nesreći u 4.30 u Ulici Patrijarha Pavla (bivši Rakovički put) u Beogradu.
"Prevezena je bez svijesti i sa, kako se sumnja, prelomom baze lobanje, na Vojno-medicinsku akademiju (VMA)", izjavila je Tanjugu jutros portparol Hitne pomoći Nada Macura.
U toj nesreći je povrijeđeno još pet osoba koje su zbrinule i prevezle na VMA ekipe Hitne pomoći.
Djevojka od oko 21 godinu zadobila je tupu povredu vratnog dijela kičme i ramenog pojasa, djevojka od oko 20 godina zadobila je tupu povredu nosa.
Zatim, muška osoba od 21 godinu ima, kako se sumnja, potres mozga, djevojka od 20 godina ima tupu povredu donjeg dijela kičme, dok je mladić od 19 godina zadobio tupu povredu lijevog ramena, rekla je Macura.
Teško povrijeđena je izgubila kontrolu nad vozilom marke audi 6, sletila s puta i udarila u banderu.