ZAGREB - Dvanest radnika preduzeća Remont i održavanje pruga, povrijeđeno je danas u ličkom mjestu Perušić kod Gospića, kad je servisni voz naletio na prazne teretne vagone koji su stajali na stanici.
Svi povrijeđeni, među kojima su dvojica zadobila teže povrede, prevezni su u bolnicu u Gospiću.
Policija vrši uviđaj, a zastoja u željezničkom saobraćaju nije bilo.