ZAGREB - USKOK je podigao optužnicu kojom se gradonačelniku Zagreba Milanu Bandiću i još dvoje optuženika stavlja na teret počinjenje kaznenog djela zloupotrebe položaja i ovlaštenja.
Riječ je o optužnici koje je optužno vijeće 13. februara vratilo USKOK-u. Oni su proveli dodatne dokazne radnje i sada su opet podigli optužnicu protiv Bandića, piše 24 sata.