Ex -Yu

USKOK ponovo podigao optužnicu protiv Bandića

USKOK ponovo podigao optužnicu protiv Bandića
USKOK ponovo podigao optužnicu protiv Bandića
N.N.

ZAGREB - USKOK je podigao optužnicu kojom se gradonačelniku Zagreba Milanu Bandiću i još dvoje optuženika stavlja na teret počinjenje kaznenog djela zloupotrebe položaja i ovlaštenja.

Riječ je o optužnici koje je optužno vijeće 13. februara vratilo USKOK-u. Oni su proveli dodatne dokazne radnje i sada su opet podigli optužnicu protiv Bandića, piše 24 sata.

Najčitanije